آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

درباره ما

هر آنچه باید درباره مثلث مالی بدانید

درباره ما

سایت خبری مثلث مالی از اول خرداد سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت با بهره گیری از تجارب تعدادی ازکارشناسان و خبرنگاران عرصه اقتصاد با هدف اطلاع رسانی وایجاد شفافیت در آمار وعملکرد واحدهای اقتصادی و کمک به اقشارجامعه در دسترسی به اخبار روزشرکت ها ایجاد شده است.
انتخاب مسیرسرمایه گذاری همواره چالش جدی است که با مطالعه و پیگیری اخباردرست و جامع شرکت ها ، تصمیم گیری آسان خواهد شد. تلاش داریم تا آن دسته افراد که منابع خرد دارند با پیگیری اخبار و تحلیل ها ی سه بازار سرمایه – پول و بیمه ، بهترین مسیر سرمایه گذاری را متناسب با ویژگی های خود انتخاب نمایند.
بنابراین به منظور تامین آتیه اشخاص فعالیت های نظام مالی (بورس- بانک – بیمه) مد نظر قراردارد. یکی از اهداف ویژه “مثلث مالی ” پیگیری وعده های مدیران ومسوولان است که با ایجاد تقویم زمانی برنامه های مدیران اقتصادی کشوراطلاع رسانی و پیشرفت و نتایج برنامه ها پیگیری خواهد شد ، بدون تردید چالش ها و فرصت های پیش روی شرکت ها نیز از طریق گفت و گو با مسوولان مربوطه بررسی و پیگیری خواهد شد.
شنیدن صدای جامعه و تهیه گزارش های میدانی از خواسته و نیازهای مردم نیزمسیری دیگر برای به نتیجه رسیدن تلاش های واحدهای تولیدی و صنعتی است که به صورت گزارش های مردمی به تصویرکشیده خواهد شد. باشد تا مثلث مالی بتواند رسالت خود را که تبدیل به بانک جامعی ازاخباراقتصادی و رخدادهای بازارمالی درجهت رشد و شکوفایی اقتصاد کشوراست ، به انجام رساند.
صاحب امتیاز و مدیر مسئول سایت خبری مثلث مالی بهنام فرح بخش با مدرک کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل هستند.
سردبیری پایگاه خبری مثلث مالی با لیلا اکبرپورروزنامه نگارحوزه بازارمالی با سابقه ۱۵ سال فعالیت درروزنامه دنیای اقتصاد می باشد.

آرشیو اخبار مثلث مالی

دریافت اخبار و تحلیل های اقتصادی

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید